Kam umístit nástěnná svítidla?

Kam umístit nástěnná svítidla?

Nástěnná svítidla v interiéru vytvoří pohodovou atmosféru a zajistí příjemné světlo pro běžné činnosti. Vhodným výběrem ve zpracování i výkonu zdroje můžete vybavit většinu interiérů, jako je obývací pokoj, ložnice, koupelna i chodby. Nástěnná svítidla dokážou elegantně splynout se stylem interiéru a doprovodit jej příjemným světlem, můžou se samozřejmě stát i zajímavou dekorací.

Komfortní osvětlení obytných prostor

Nástěnná svítidla můžete využít v několika typech zpracování. Stínidlo nebo kryt může propouštět světlo v jednotné intenzitě. Tato svítidla jsou vhodná pro instalaci na strop. Jsou dostatečným zdrojem pro setkání rodiny, hraní her nebo i odpočinek. Zajímavou alternativou jsou přisazená svítidla, které z několika bodů lemují obvod místnosti a jsou instalovaná na stěnu. Proud světla může osvětlovat pouze pruh nejbližšího okolí nebo směrovat vzhůru a vytvářet zajímavou kompozici.

Další možností jsou reflektorová světla. Výkonné svítidlo můžete na pohyblivém kloubu nasměrovat podle potřeby. Pro čtení nebo práci vám poskytnou kvalitní osvětlení. Kuželem světla můžete pracovat i se vzhledem interiéru, podtrhnout zajímavé vybavení, přesměrovat pozornost k dekoracím nebo odklonit světlo od plochy obrazovky pro lepší sledování filmu bez rušivého odrazu.

LED zdroje – variabilní práce se světlem

Skvělou kombinací jsou moderní svítidla doplněná LED zdroji. Při výběru nejste omezeni pouze vzhledem a barvou krytu svítidla. Zdroj vám dává možnost vybrat i intenzitu a barvu světla. Teplé odstíny bílé vytváří příjemnou atmosféru, nepůsobí podráždění očí a přirozeně nahradí denní světlo. Jsou vhodnou volbou pro obývací pokoje nebo ložnice. Studené odstíny bílé nezkreslují barvy, skvěle osvětlí i detaily a uplatnění najdou především v náročných prostorech, jako je kuchyně nebo koupelna.

LED zdroje navíc využívají i složitější ovládání, zapojit můžete stmívače nebo spínání senzory. Osvětlení chodeb může pracovat s vysokým komfortem i úsporou. Při průchodu nemusíte hledat spínač ani se bát o včasné zhasnutí, světla se řídí automatickým režimem podle nastavení.

 

Nástěnná svítidla patří k základním formám osvětlení a právem si zaslouží trvalou pozornost. Projděte si nabídku moderních výrobců. Nabízí krásné zpracování a zajímavé kombinace plastu, sklad, kovu i dřeva. Elegantní svítidla dodají každému interiéru styl a zlepší podmínky pro bydlení.