LED osvětlení šatní skříně

LED osvětlení šatní skříně

Osvětlení hraje důležitou roli ve všech interiérech. Dotváří atmosféru, opticky zvětšuje prostor a samozřejmě dokonale osvětluje. Kvalitními svítidly můžete zajistit nejen hlavní obytné prostory nebo zvýraznit pracovní stoly. Drobné zdroje vám můžou zpříjemnit i denní drobné činnosti. Při ranním oblékání nebo výběru oblečení pro zvláštní příležitosti nemusíte spoléhat na rozptylové světlo stropních svítidel. Moderní LED svítidla nabízejí praktickou možnost doplnění svítidel přímo do těla skříně nebo šatny.

Úsporné řešení

LED svítidla patří dlouhodobě mezi preferované zdroje. Důvody jsou jednoduché – světla pracují s minimálním odběrem energie, a i v menší velikosti dokáží vydávat vydatný proud světla. Další výhodou je mnohonásobně delší životnost, odolnost vůči prachu, vlhkosti i mechanickým otřesům. LED svítidla můžete vybírat jako bodová světla pro přímou instalaci do podhledu nebo části skříně, ale i jako tenké pásky, či v běžných paticích. Způsob instalace je pouze na vás a na řešení nábytkové stěny. LED zdroje se dokonale uzpůsobí vašim potřebám a zajistí vám kvalitní světlo s dlouhou životností.

Barevné spektrum podle přání

LED zdroje nabízí kromě funkčnosti a spolehlivosti i zajímavý bonus ve výběru odstínu světla. Teplé odstíny bílé působí příjemně a vytváří jemnou intimní atmosféru. Protipólem je chladná bílá – skvěle osvětluje do detailu, nezkresluje barvy. Při výběru osvětlení pro šatny tak můžete skvěle využít i barvu světla a přizpůsobit ji prostředí. Pokud je šatna součástí ložnice, můžete pracovat s jemnějším světlem, které nebude působit rušivě. Náročné ženy si naopak mohou dovolit přímé osvětlení v chladné bílé, které pomůže lépe kombinovat outfit i líčení.

Zajímavé designové prvky

Osvětlení šatní skříně nemusí plnit striktně praktický účel. Zdroje světla můžete využít i pro dotvoření stylu interiéru. Nebojte se novinek a inspirujte se netradičními nápady. LED pásky nabízí velmi zajímavé oživení. Pružný pásek je osazený malými zdroji, jednoduchým nalepením jej můžete vést po obvodu skříně, přes hrany poliček. Můžete jej ohýbat, vytvářet originální světelné instalace. Dálkovým ovládáním ovlivníte nejen intenzitu světla, ale v modelech RGB i jeho barvu.

Inspirujte se novinkami a využijte moderní technologie ve svůj prospěch. I relativně jednoduché osvětlení šatní skříně může být zajímavým designovým prvkem, který podtrhne váš styl a originalitu prostoru.