Jak se vyznat v LED panelech

Jak se vyznat v LED panelech

Hledáte osvětlení, které bude nadčasové, elegantní, praktické a spolehlivé? Vůbec nemusíte dělat kompromisy nebo společně s novým světelným zdrojem řešit složitou instalaci. LED panely představují ideální spojení vydatného zdroje světla s garancí nízké spotřeby, dlouhé životnosti a moderního designu.

Dokonalé osvětlení pro velkou kancelář i malý byt

LED panely využívají jednoduché geometrické tvary – obdélník, čtverec nebo kruh. Designově čistá bílá plocha tak v instalaci působí nerušivě, neodvádí pozornost a dovoluje volně vybavit interiér v jakémkoli stylu či barvách. Samotný panel pak dokáže vydávat intenzivní proud světla, navíc je na vás, jaký odstín zvolíte. Jako ostatní LED zdroje i panely nabízí široký rozptyl v barevném spektru od komfortní „teplé“ bílé až po technickou studenou. Výrobci navíc představují i panely, které můžete dálkově ovládat a proměňovat v tónech RGB. Tedy sami podle nálady nebo potřeby můžete v jediném zdroji vystřídat i výrazné odstíny modré, červené, zelené, případně plnou intenzitu světla utlumit. Samozřejmě můžete LED panely napojit k výbavě chytré domácnosti a ovládat je mobilním telefonem.

V obýváku můžete LED panel použít jako zdroj centrálního rozptylového světla, v kuchyni jako zdroj přímého osvětlení nad pracovním stolem, na chodbě jsou panely skvělým řešením, které vás bezpečně provede setmělým prostorem, aniž by vás světlo příliš oslňovalo. Možnosti jsou jen na vás.

Přisazené, podhledové a závěsné LED panely

V rámci konstrukce nabízí LED panely jednoduché řešení pro jakýkoliv prostor. Přisazené LED panely jednoduše nainstalujete nejen jako stropní svítidla, ale i jako svítidla na stěny. Rám panelu elegantně navazuje na hladký styl plochy svítidla a vy při instalaci nemusíte řešit složitou přípravu.

Podhledové panely jsou ideální pro montáž do sádrokartonu. Moderní osvětlení dokonale splyne a dodá interiéru luxusní vzhled. Ale ani tato varianta není konečná. V některých prostorech skvěle vyniknou panely závěsné. Určitě jste se s nimi už setkali, s oblibou jsou instalovány jako přímé osvětlení regálů se zbožím, nebo osvětlují ostrůvky stolu v restauraci nebo baru. Závěsné panely působí efektně jako osvětlení jídelního stolu v kuchyni nebo nad stolem v pracovně.

Ušetřete náklady a navrhněte dokonalý interiér

LED svítidla jsou skvělou volbou všeobecně. Pořizovací cena není nijak dramatická a vám pomůže ušetřit hned dvojnásobně. LED panely mají minimální odběr energie a vydávají mnohem kvalitnější a vydatnější světlo. Navíc dosahují až násobně delší životnosti než dřívější klasické žárovky nebo zářivky. Za krásným designovým osvětlením tak nemusí stát větší práce a náklady, ale právě naopak. LED zdroje vám pomohou ušetřit a interiéru dodají tu pravou atmosféru!