Kde nakoupit drobný elektromateriál? (zásuvky, vypínače, prodlužováky)

Kde nakoupit drobný elektromateriál? (zásuvky, vypínače, prodlužováky)

Každá domácnost, každá kancelář i provozovna mají jednu společnou slabinu. Ve chvíli, kdy potřebujete do elektrické sítě připojit další zařízení, zjistíte, že se nedostává místa. Náhradní řešení vylučovací metodou dočasně odpojí jiná zařízení nebo složitě vedou prodlužovací kabely. Pro bezpečný a pohodlný provoz přitom stačí relativně málo, objednat moderní elektromateriál, který budete mít v případě potřeby ihned po ruce.

Praktický doplněk, který zafunguje i jako originální prvek

Klasické bílé rozdvojky samozřejmě poslouží dobře, nicméně na trhu můžete vybírat i elektro příslušenství, které nabídne víc. Rozbočovací kostky PowerCube staví na inovativním designu a lépe vyhoví i požadavkům podle typu zásuvek. Styl využívá tvar šestiboké kostky, jednotlivé strany nabízí připojení běžným spotřebičům, myslí ale i na vybavení s USB kabelem. Jednotlivé kostky je navíc možné vzájemně kombinovat a vytvořit bohatší základnu. PowerCube představuje moderní styl, bílý základ oživují barevné detaily. Rozdvojky nemusíte schovávat pod stůl, v novém vydání působí jako atraktivní dekorační prvek.

Na stejném principu jsou založeny i prodlužovačky PowerCube PowerBar. Elegantní příslušenství sestává z prodlužovacího kabelu, montážní konzole a dětské pojistky, podle uzpůsobení dovoluje zařadit několik elektrických zařízení a opět je věnovaný prostor i USB koncovkám pro dobíjení telefonu nebo jiných menších zařízení. PowerBar je možné umístit volně na stůl, polici, ale i připevnit na zeď.

Specializovaný obchod – jednoznačná výhoda

Prodlužovací kabely nebo rozbočky nejsou jediným elektro příslušenstvím, které je občas třeba dokoupit. Běžné spínače a zásuvky se mohou opotřebovat, stejně tak jsou často poptávané ovladače pro světlo nebo i zvonek. Jednotlivé komponenty nemusíte objednávat v několika obchodech. Dobře vybavený e-shop vám zajistí komfortní nákup veškerého potřebného zboží. Zaplatíte příznivou cenu a nemusíte náklady navyšovat několikanásobným poštovným. V jediném portfoliu doplníte náhradní světelné zdroje, vyberete nová svítidla na pracovní stůl, přisazená světla nebo další elektro vybavení. Odborný personál vám přitom vždy ochotně doporučí vhodný typ s ohledem na velikost prostoru, jeho vybavení, a především vaše nároky. Prodejce vám usnadní nákup vlastním předvýběrem, kdy do sortimentu zařazuje především produkty osvědčených výrobců. Může garantovat nejen pohodlný nákup a příznivé ceny, ale také delší životnost. Při procházení specializované nabídky je pak jednodušší vzpomenout si na chybějící doplňky a objednat je.