Kuchyňská podlinková svítidla

Kuchyňská podlinková svítidla

Pohodlné užívání interiéru k sobě váže nejen výběr a rozestavení vhodného nábytku a vybavení, ale také využití osvětlení. Každá místnost klade jiné požadavky na intenzitu světla, rozptýlení v prostoru nebo směrování k určitému místu. Pocitově vás při vstupu do místnosti ovlivní také barva světla. Při řešení osvětlení kuchyně navíc musíte dbát i na výběr osvětlení, které vyhoví prostředí zatíženému vyšší vlhkostí i provozem. Jako ideální varianta se nabízí LED kuchyňská podlinková svítidla.

Mimořádná odolnost a dlouhá životnost

Moderní technologie dovolují zařadit do interiéru bytu kvalitní osvětlení, které zvýší komfort při práci i odpočinku, a navíc efektivně pomohou snížit náklady. První úsporou LED svítidel je výrazně nižší odběr energie, ten pak podporuje i další úspora. Led zdroje vykazují několikanásobně delší životnost, výběrem tohoto typu svítidel se vyhnete časté výměně zdrojů. Led svítidla jsou obecně odolnější vůči vlhkosti a vzdušným parám, prachu i mechanickým otřesům. Jsou ideálním typem pro zapojení do náročného prostředí kuchyní nebo i koupelen.

Upravená konstrukce dovoluje instalovat podlinková svítidla přímo pod hranu horních skříněk kuchyňské linky. Dlouhá trubice tak dokonale osvětlí pracovní plochu po celé délce. Ve velkém prostoru můžete za sebou zařadit několik zdrojů a zajistit přímé osvětlení přesně podle požadavků.

Optimální výkon i barva světla

Kuchyňská podlinková LED svítidla nabízí výhodu nejen stran dlouhé životnosti a vyšší odolnosti, ale také v intenzitě světla. Zdroje dosahují maximálního stupně svítivosti takřka ihned po zapojení a výkon si udrží po celou dobu životního cyklu. Pro kuchyňská svítidla je zpravidla vybírán odstín neutrální bílé. Tato barva světla nezkresluje barvy, dobře osvětlí i detaily a nedráždí oči. Světlo vás příznivě doprovodí během přípravy jídla a zároveň vytvoří příjemnou atmosféru.

Vybavte kuchyni tak, abyste se trvale cítili dobře. Kvalitní osvětlení hraje důležitou roli a nevyplatí se výběr podcenit. Specializovaný prodejce vám může doporučit vhodný typ svítidel, vyhodnotí potřebnou intenzitu i odstín bílé s ohledem na velikost prostoru, jeho dispozicím i stylu využití interiéru. Za kvalitním osvětlením navíc nemusí stát vysoká investice. Nechte si poradit a ušetřete běžné náklady. Vybavte váš byt prakticky i elegantně zároveň.