LED bodovky v interiéru

LED bodovky v interiéru

Interiér můžete vybavit moderně nebo mu zachovat rustikální vzhled. Na celkovém stylu místnosti se však nepodílí pouze vybraný nábytek a doplňky. Rozhodující je také volba osvětlení, které může pokoji přidat útulnou klidnou atmosféru, pomůže zvýšit soustředění nebo prostor efektně zvětší a projasní. Moderní technologie nabízí efektní zdroje, které přizpůsobíte do detailu požadovanému výsledku. Navíc můžete pracovat se zajímavou úsporou.

Delší životnost

LED zdroje představují zásadní výhodu v úspoře, kterou nabízí hned dvojím způsobem. V provozu spotřebuje LED bodovka minimální objem energie, navíc přidává i několikanásobně delší životnost i zvýšenou odolnost. Zdroje není třeba často vyměňovat, v průběhu životního cyklu plně zachovávají maximální svítivost.

Větší variabilita

Výhodou je také variabilita osvětlení. Klasické bodovky můžete využít jako pevně zabudované zdroje v podhledu, ale instalovat je možné i do nábytku nebo vybavení. Podle konstrukce můžete také využít otočnou nebo polohovatelnou hlavici, ve které zdroj nasměrujete podle aktuální potřeby. Bez zásadních technických úprav pak můžete měnit směr toku světla, upozornit na vybavení, pracovat s dispozicí interiéru nebo zvýšit osvětlení konkrétní plochy, třeba pracovního místa.

Lepší efekt

Nová technologie také umožňuje vybírat zdroje podle požadavků na intenzitě světelného proudu. Dalším bonusem je výběr rozšířený o barevný odstín. LED zdroje využívají bílé světlo, velmi podobné přirozenému dennímu, v rozsahu od studených po teplé odstíny. Podle typu místnosti můžete vybírat komfortní osvětlení do ložnice nebo chodby, která navodí příjemnou klidnou atmosféru v odstínech teplé bíle. Pro pracovny nebo kuchyně je ideální volbou studená technická bílá, která dokonale projasní detaily a nezkresluje barvy.

Nechte si doporučit moderní osvětlení, které dodá každému interiéru příjemnou atmosféru a zvýší pocit pohodlí. Investujte do změny, která vám v dlouhodobém horizontu pomůže výrazně snížit náklady. Specializovaný prodejce vám může nabídnout řešení pro vybavení bytu, veřejných prostor, kanceláří i provozoven. Navíc můžete na jediném místě vybírat nejen náhradní zdroje, ale i svítidla a příslušenství k bezpečné instalaci.