LED REFLEKTOR S KAMEROU

LED REFLEKTOR S KAMEROU

Chcete zabezpečit garáž, dílnu nebo objekt firmy? Vsaďte na moderní technologie a vybavte se spolehlivým zařízením. Nemusíte se obávat složité instalace ani přílišných nákladů. LED reflektor s čidlem či s kamerou dokáže plnohodnotně osvětlit i velké plochy, navíc veškerý pohyb zaznamená na datovou kartu v kvalitním záznamu. Kvalitní technika vás bude něco stát, ale může předejít mnohým a daleko nákladnějším komplikacím.

Dokonalé osvětlení

LED zdroje si drží pověst mimořádně kvalitních a vydatných zdrojů. Pro účely zabezpečení objektu je důležitá nejen samotná vydatnost zdroje, ale i odolnost a dlouhá životnost. A právě na tu se můžete u LED reflektorů plně spolehnout. LED svítidla se dokážou vyrovnat i s vysokou vzdušnou vlhkostí, prachem, s výkyvy teplot. Reflektory pro venkovní instalace navíc účinně chrání speciální kryty i před spádovou vodou nebo UV zářením. Nemusíte se bát častých výměn nebo řešení disfunkce.

Samotný zdroj pak vydává intenzivní světlo, které dokáže dobře osvětlit i detaily a nezkresluje barvy. Pro záznam kamerou tak reflektor připraví dokonalé podmínky. Kamera velmi kvalitně zachytí pohybující se osoby a zajistí dobrou rozpoznatelnost i v detailech obličeje. Nemusíte se bát, že pozdější zpracování záznamu rozmaže podezřelý pohyb v šedých šmouhách a stínech. Kamera zanechá skutečně dobrý záznam, který poslouží jako jasná identifikace.

Multifunkční zařízení

LED reflektory s kamerou navíc nemusí sloužit pouze za jediným účelem. Reflektor může kombinovat více funkcí a nabídne tak vyšší komfort i žádané obsluze objektu. Reflektor se spíná senzorem pohybu. Pro běžné pracovní úkony, zavážení zboží nebo expedici poslouží zařízení jako běžné osvětlení. Zejména v zimním období, kdy je zřetelný úbytek denního světla, můžete reflektory sepnout do plného provozu i bez přerušení.

Stejně tak můžete libovolně upravit funkci kamery, tu můžete v určitém období zcela vypnout nebo pohodlně načasovat na určité úseky. Kamera zaznamenává na velkokapacitní karty, nadbytečné záznamy stačí po delším období jednoduše mazat, neohrozí ukládací prostor pro monitorované období.

LED reflektor s kamerou je správnou volbou, zajistí kvalitní ostrahu objektů i venkovních prostor. Dovolí vám volně zaměřit kritická místa, a díky příznivá ceně vám dovolí vybavit i rozlehlé areály, nebo instalovat více zařízení tak, aby dohlédly i v členitém prostoru. Instalace i ovládání je jednoduché a výsledek snímku vás překvapí ostrostí a čitelností. Nechte si doporučit ochranné prvky, které skutečně fungují. Vyberte si LED reflektor s kamerou a předejděte starostem.