Moderní LED svítidla TORO od McLED

Moderní LED svítidla TORO od McLED

Při výběru nového osvětlení je třeba vždy zvážit několik faktorů. Každá místnost vyžaduje jinou intenzitu světla, nejen podle dispozic, ale také podle účelu využívání. Kvalitu prostředí ovlivní také barva světla a směr, ze kterého dopadá. Současní výrobci nabízí pestré portfolio svítidel, s ohledem na delší životnost a úsporu odběru energie narůstá zejména kategorie LED svítidel. Doporučením k výběru tohoto typu osvětlení se můžete plně řídit i vy, LED osvětlení zlepší úroveň bydlení a obstojí i náročným požadavkům. Dokonale se přizpůsobí žádaným parametrům, a navíc ušetří vaše náklady.

Dokonalý základ pro každý prostor

Rozptylové světlo může být umístěné v podhledu, ale i jako přisazené svítidlo po obvodu interiéru. Moderní přisazená svítidla tak otevírají nové možnosti v návrhu celého prostoru, neomezují začlenění nábytku, respektují dispozice prostoru a jsou využitelná i mimo hlavní obývací plochy, například na chodbách nebo schodištích. Jedním typem osvětlení je možné sjednotit instalaci a místnosti stylově provázat.

Na příkladu produktové řady TORO os McLED základní návrh pracuje se stylově čistým designem. Kryt svítidlo chrání před prachem i vzdušnou vlhkostí, nepůsobí však rušivě. Hladký bílý kryt může převzít geometrický tvar kruhu nebo čtverce a vytvoří nenápadnou základnu. Místnost je možné doplnit menšími zdroji nebo oživit atraktivními moderními lampami, základní osvětlení zastane dlouhodobě spolehlivé funkce a nevyžádá obměny.

Úsporný provoz a delší životnost

U LED technologií se donekonečna skloňuje příznivý nenáročný provoz a zcela oprávněně. Svítidla vykazují až několikanásobně delší životnost, jsou také odolnější vůči mechanickým otřesům, čímž ušetří náklady na výměny zdroje. V průběhu provozu šetří znovu, výrazně menším odběrem energie.

Prvotní vyšší náklady na pořízení nového osvětlení se brzy a s jistotou vrátí.

Kvalitní životní prostředí

Neméně důležitým přínosem LED zdrojů je také zvýšení úrovně prostředí. LED svítidla nabízí výběr v intenzitě světla i v jeho barvě. Bílá barva světla se pohybuje od teplých odstínů, které vyvolávají pohodovou atmosféru, až po studenou bílou, která naopak povzbuzuje soustředění a perfektně osvětlí i detaily, nezkresluje barvy. LED zdroje nedráždí oči, odstíny bílé jsou blízké přirozenému dennímu světlu, tedy jejich instalací v interiéru můžete podpořit i správné návyky.

Nechte se inspirovat katalogem specializovaného obchodu. I relativně drobná obměna může přinést velké zlepšení. Při výběru nového osvětlení můžete s jistotou vybírat takové osvětlení, které vyhoví vašim nárokům v dlouhém časovém horizontu.