Nabíjecí reflektory

Nabíjecí reflektory

Při práci v dílně nebo garáži, ale třeba i při rekonstrukci interiéru oceníte kvalitní a vydatný zdroj světla. Reflektor vám pomůže dokončit práci i v prostředí s nedostatkem přirozeného denního světla. Navíc výrazně osvětlí i detaily, aniž by zkresloval barvy. Velkou výhodou je pak reflektor vybavený akumulačním článkem. Pak vás při práci neomezí ani délka přívodního kabelu nebo dočasná absence elektřiny jako takové.

Vydatné světlo pro práci

LED technologie nabízí dosud nedostižný efekt. Diody vydávají světlo velmi blízké přirozenému dennímu. Osvětlují plochu vydatně a bez zkreslení barev, ke všemu nabízí tuto službu s konstantním výborným výkonem – během svícení se nemění vydatnost světla ani jeho odstín. Nabíjecí LED reflektory jsou tedy vhodné nejen pro běžnou práci v dílně, ale svůj efekt umí využít i třeba při dokončovacích pracích v návrhu interiéru, malování stěn, natírání barevným lakem nábytku a podobně.

Další výhodou je fakt, že k osvětlení velkého prostoru potřebujete méně zdrojů, aniž byste se museli smířit s kompromisem. Reflektor nabízí prakticky řešený kryt, který dovoluje zavěšení zdroje podle potřeby, reflektor můžete polohovat na stojánku. Případně dovybavit stativem, který se pak dá snadno přenášet.

Přenosný zdroj světla

Naprosto minimální spotřeba energie a násobně delší životnost jsou dalším bonusem, který vám ušetří především finance. Nemusíte se starat o výměnu žárovky ani krátkého životního cyklu. A díky minimální spotřebě je možné reflektory vést nejen jako úsporný zdroj, ale zejména i jako samostatné zdroje napájené dobíjecím článkem.

Bez kabelů a zásuvek

Akumulátor nabijete jednoduše pomocí USB kabelu, můžete jej dobít v autě, připojením k běžné zásuvce, ale dobu svícení můžete efektivně prodloužit i připojením na běžnou power banku. V rámci krátkého nabíjení si zajistíte hodiny vydatného světla.

Nabíjecí reflektor se tak stává praktickým doplňkem třeba i dalekých cest. Nemusí svítit pouze v garáži, můžete jej brát s sebou jako praktický doplněk pro práci v terénu nebo cizím prostředí. Konec konců, reflektor vám může posvítit i při letním kempování nebo výprav do přírody. Hledáte ideálního pomocníka? Reflektor vám opravdu v mnoha ohledech skvěle a spolehlivě poslouží.