Průmyslová LED svítidla

Průmyslová LED svítidla

Při výběru průmyslových svítidel je třeba klást vysoké nároky na odolnost svítidel i jejich životnost. Pro osvětlení veřejně přístupných míst se zejména vyplatí investovat do skutečně kvalitních výrobků a dávat přednost úsporným LED variantám. Jaké jsou jejich výhody a jak vysoké náklady mohou ušetřit?

Osvětlení prodejny, výrobní haly nebo skladu

Kvalitní pracovní prostředí závisí i na řešeném osvětlení. Vybraný zdroj světla by neměl zkreslovat barvy, měl by dobře osvětlit celou plochu a zároveň nedráždit oči. Pracovní místa mohou být ovlivněna nedostatečným přístupem přirozeného slunečního světla nebo je třeba zajistit umělé osvětlení pro střídání směn. V těchto případech musí průmyslová svítidla splnit navíc vysoké nároky na jas i odstín světla. Průmyslová LED svítidla jsou v tomto případě skutečně ideální variantou, zdroje můžete vybírat v odstínech studené technické bílé. Odstín světla se velmi blíží přirozenému dennímu světlu, navíc podporuje soustředění a předchází vzniku pocitu únavy. Vydává dostatečný jas a v designu dlouhé trubice dovoluje instalaci světla zcela flexibilně. Trubice můžete vést nad pracovními stoly, rozmístit je v pravidelném rozestupu v podhledu prostoru, aby rovnoměrně osvětlila celou plochu. Trubice dovolují však i instalaci na stěny nad konkrétní místo, aby osvětlení posílil další přímý zdroj.

Parkovací domy a garáže

Průmyslová LED svítidla jsou výbornou volbou i pro místa zatížená vysokou prašností nebo vlhkostí, nebo dokonce místa, která jsou předělem mezi venkovním prostředím a chráněným interiérem. Speciální kryt chrání zdroj před vlivem vlhkosti i nečistot, dokáže ochránit také před mechanickým poškozením, a zásadně tím prodlužuje životnost celku.

LED svítidla obecně nabízí výhodu v násobně delší životnosti zdroje a také velké úspory spotřeby energie. Jsou vhodná pro místa, která jsou osvětlena v dlouhých časových intervalech. Dokáží vyhovět i non stop provozu.

Jednoduchá montáž, vynikající výkon a úspora nákladů

Průmyslová LED svítidla ušetří až okolo 50 % energie, v porovnání se staršími typy zářivkových trubic. Další úsporou je pak delší životnost, kdy není třeba tak často měnit samotný zdroj, životní cyklus průmyslových LED svítidel dosahuje až desetinásobné délky. Značkové čipy garantují vysoký výkon po celou dobu cyklu, ten neklesá ani v jeho závěru. Zajímavým bonusem je pak možnost spojit průmyslová světla s čidly pohybu a řídit jejich provoz podle skutečné potřeby. Využijte možnosti a jedinou investicí do osvětlení zajistěte nejen kvalitní pracovní prostředí, ale také úsporu energií. Svítidla můžete vybírat pohodlně v našem specializovaném e-shopu.