Průmyslová svítidla

Průmyslová svítidla

Kvalitní osvětlení dokáže zajistit nejen větší komfort pro práci, přímo ovlivňuje také výkonnost a přispívá k vyšší úrovni bezpečí na pracovišti. Výrobny a provozovny samozřejmě kladou na vybavení svítidly větší nároky. Osvětlení musí vykazovat vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, ale zejména i prachu, vlhkosti a musí vykazovat dlouhodobou životnost.

Úsporné a praktické řešení

Technologie LED se v tomto ohledu nabízí jako naprosto ideální řešení. Svítidla i v relativně malé velikosti vydávají vydatný proud světla, navíc v očích příjemně zbarveném spektru. Světlo je velmi podobné přirozenému bílému dni, ani při dlouhodobé práci tak nevzniká únava nebo podráždění očí. Mohou být instalována jako rozptylové světlo pro osvětlení celé místnosti, vhodné jsou i pro přímé osvětlení nad pracovní plochou.

LED svítidla pracují s výborným poměrem. Při minimální spotřebě energie vydávají velmi vydatné světlo a to po celou životnost. Vydatnost světla s přibývajícím časem neklesá ani nekolísá. Při zapnutí zdroj vydává 100% okamžitý výkon.

Odolné kryty a dlouhá životnost

Pro použití v průmyslu jsou světla osazena speciálně upravenými kryty. Jejich instalace je jednoduchá, vhodná do jakéhokoli provozu. Tvar a barva jsou voleny v univerzální nerušivé podobě. Kryt přímo posiluje odolnost svítidla. Světlo můžete instalovat i do provozu s vysokou prašností a vlhkostí. Podle typu svítidla je možné volit i zdroj s odolností proti přímému zásahu proudem vody. S průmyslovými LED svítidly tak máte k dispozici univerzální a vysoce kvalitní osvětlení.

Průmyslová svítidla vám dají záruku úsporného provozu s maximálním možným efektem přímého kvalitního osvětlení. Garantovanou dlouhou životností ušetříte čas i finance a hodnotně zvýšíte úroveň každého pracoviště.