Stropní LED svítidla

Stropní LED svítidla

Při řešení osvětlení je třeba přistupovat ke každé místnosti individuálně. Světelné zdroje musí vyhovět dostatečnou intenzitou, barvou světla, ale také konstrukčním řešením a odolností. Důležitý je také celkový vzhled svítidla. LED svítidla nabízí pestré spektrum variant, kterými můžete plně vyhovět jakýmkoli nárokům. Kombinují optimální nízkou spotřebu energie, vysokou vydatnost světla a také zajímavá zpracování.

Ušetřete peníze i energii

LED světelné zdroje využívají až o 80 % nižší spotřebu energie. Při denním svícení se můžete dostat k zásadní úspoře. Druhou úsporou je pak výhoda ve vyšší odolnosti. Zdroj se vyrovná se zátěží prachem, vlhkem i s mechanickými otřesy. Zachová si plnou svítivost v mnohonásobně delším životním cyklu. Méně častou výměnou ušetříte nejen práci a čas, ale další výdaje.

Příjemné světlo

Využít můžete také variabilní možnost v odstínu světla. Stropní LED svítidla se pohybují od studené technické bílé, která dokonale vykreslí i detaily a neovlivní barvy, až po příjemnou pohodovou teplou bílou, která je naopak ideální pro odpočinkové nebo společenské místnosti. LED zdroje pomáhají lépe vnímat světlo, napodobují odstín přirozeného dne, tedy nedráždí oči, oddalují pocit únavy a zlepšují koncentraci.

Stropní svítidla do každého interiéru

Zdroje můžete využít v širokém spektru. Jemné neutrální světlo se hodí pro chodby a haly. Intenzivní vydatný proud vyhoví nárokům na vybavení kuchyně, pracovny nebo kanceláře. Příjemné teplé odstíny bílé skvěle doplní obývací pokoj nebo ložnici. Moderní výrobci nabízí zajímavě řešené kryty. Vybírat můžete hranaté, kulaté, i oválné tvary. Zpracování využívá nenápadný hladký základ, může však pracovat i s výraznými doplňky nebo kontrasty. Časté bývá spojení skla, plastu, dřeva nebo kovu.

V široké nabídce si jistě bez problémů vyberete typ svítidla, které bude dokonale ladit s vybavením i stylem interiéru. Elegantní nerušivé typy zastoupí základní funkce, aniž by omezily jakékoli budoucí změny. Odvážné stylizace pro změnu dodají interiéru na zajímavosti a originalitě.

Nechte se inspirovat a proměňte vzhled interiéru funkčním osvětlením. Ušetříte čas, zajistíte příjemné prostředí i atmosféru pro práci i volný čas. V e-shopu vám ochotně doporučí vhodný typ svítidel, pomůžou se zorientovat v aktuální nabídce a rozhodnout se k optimální variantě.