Svítidla McLED TORO

Svítidla McLED TORO

Vybavit prostor funkčně a esteticky zároveň nemusí být oříšek. Stačí se nechat inspirovat aktuálními trendy. Moderní LED svítidla dokonale vyhoví výkonem, úspornou spotřebou, a navíc přidávají efektní stylizaci. Bonusem je pak výběr nejen v intenzitě světla, ale i jeho barevném spektru.

Elegantní a nadčasový design

Podhledové svítidlo by mělo plně nahradit přirozené světlo denní. Pokud má rozptylové světlo posloužit jako příjemný základ pro běžné činnosti, mělo by být instalováno ideálně ve středu stropu. Při výběru také dbejte na celkový vzhled. Svítidlo bude patrné jak ve dne, tak za tmy. Jeho design nesmí působit rušivě vůči ostatnímu vybavení a stylu prostoru. Po rozsvícení pak musí svítidlo ideálně předat co nejvyšší výkon, aniž by bylo světlo nějak omezeno nebo stíněno konstrukcí.

Hladká plochá svítidla McLED TORO jsou v tomto ohledu naprosto dokonalou variantou. Svítidlo využívá základní geometrický tvar – kruh nebo čtverec a bílou barvu. Při instalaci do podhledu působí téměř neviditelně. Rozsvícené vydává vysoký jas a dokonale osvětlí i velkou plochu.

Vysoký výkon a nízká spotřeba – obojí je možné!

Další výhodou je využití LED technologie. Podhledová svítidla McLED TORO vydávají okamžitě plný jas, který ani v konci životního cyklu neklesá. Vysoký výkon není vykoupený velkou spotřebou, právě naopak. LED svítidla vynikají úsporným odběrem energie. Při jejich pořízení pak ušetříte další položku i starosti. LED zdroje vykazují až násobně delší životnost, nemusíte se starat o častou výměnu zdroje. Kvalitní kryt svítidla přitom vyhoví i náročnějšímu prostředí, chrání zdroj před prachem i běžnou vzdušnou vlhkostí. LED svítidla mají vyšší odolnost dokonce i vůči mechanickým otřesům.

Snadná instalace

McLED TORO využívá ještě jeden efektní prvek a tím je malá montážní hloubka. Svítidla je možné instalovat bez problémů i do velmi nízkých podhledů. Difuzor pak rovnoměrně rozptýlí světlo po celé ploše v širokém vyzařovacím úhlu.

Svítidla můžete vybrat doslova na míru jakémukoliv prostoru. McLED TORO nabízí nejen univerzální základ. Volbou barvy spektry světla můžete místnost dokonale vyladit. Teplé odstíny bílé jsou vhodné pro ložnice, střed vyhoví obývacímu pokoji, studená bílá bude správnou volbou pro studovny, pracovny nebo kuchyně.