Venkovní LED osvětlení

Venkovní LED osvětlení

Venkovní osvětlení vás provede setmělou příjezdovou cestou, pomůže vám snadno zaparkovat, vyhnout se překážkám v cestě, bez problému vmanévrovat do domu s nákupem. Venkovní osvětlení může být i kulisou, která doprovodí setkání s rodinou a přáteli a prodlouží krásné společné chvíle. Vyberte si to správné a proměňte okolí domu a zahradu!

Ozdobte váš dům i zahradu světlem

Osvětlení může převzít čistě praktickou úlohu. Zdroje můžete umístit nad vchodové dveře, vrata garáže a lemovat jimi příjezdovou cestu. I tato světla však mohou působit elegantně a dotvořit estetický pohled na dům.

Světla můžete použít i v instalaci venkovního sezení nebo terasy. Moderní LED svítidla nabízí dokonce možnost osvětlení bazénu. Zkuste si projít možnosti a experimentovat. Venkovní zdroje jsou uzpůsobeny pro instalaci venku za každého počasí. Snáší teplotní výkyvy, dopady přímého UV záření, vysokou vlhkost, prach. Speciální kryty dovolují dokonce instalovat světla do pochozí plochy. V návrhu nejste omezeni pouze klasickými přisazenými svítidly, využít můžete i zapuštěná svítidla, sloupky, nebo LED pásky.

Pocit bezpečí a klidu

Světlo vždy vyvolává pocit důvěry. Pro osvětlení venku můžete vybírat zdroje v různé intenzitě a upravit směr světelného kužele. Pro vstupní plochy jsou ideální reflektory, intenzivní proud světla rozjasní oblast dveří nebo vjezdu do garáže. Nemusíte hledat klíče, orientovat se v pološeru.

Příjezdová cesta, lem chodníčku nebo obvod venkovního sezení naopak může využít jemnější zdroje, které dostatečně osvětlí bezprostřední okolí, ale která nebudou působit rušivě a ostře. Pro osvětlení bazénu nebo zajímavé zahradní dekorace můžete použít i LED zdroje, které umí proměňovat barvy ve spektru RGB. Proč neupoutat pozornost a neoživit plochu barevným světlem? Ovladačem můžete upravit jas, volit funkce stmívání nebo si dopřát takové barevné odstíny, na které máte zrovna náladu.

Ušetřete náklady i starosti

LED zdroje představují úsporu nejen ve vysoké životnosti, ale především v minimálním odběru energie. S venkovním osvětlením se nemusíte bát a hlídat každé rozsvícení. Navíc vám může dodat klid i další vychytávka, kterou LED technologie kombinují.

Příjezdové plochy a vstupy můžete osvětlit zdroji se snímači pohybu. Světlo se automaticky aktivuje a po vašem odchodu opět vypne. Nemusíte se vracet ani hledat po tmě spínače.

Vybavte váš dům i zahradu krásným osvětlením, které vám bude dělat radost a které vám plně vyhoví. Nechte se inspirovat, zkoušejte a hledejte nové způsoby. Světlo vám dovolí opravdová kouzla!