Rozbočky PowerCube

Rozbočky PowerCube

Málokterý interiér dokáže přesně splnit očekávání pro zapojení elektrických spotřebičů. I při sebelepším plánování je každá místnost určena pro jiný počet lidí i jiný účel. V průběhu let se mění i samotné nároky uživatelů a úroveň vybavení. Každý byt i každá kancelář se potýká s nedostatkem přístupných zásuvek. Rozbočky PowerCube jsou originálně zpracovaným doplňkem, který vám nabízí elegantní a praktické řešení zároveň.

Elegantní a originální

Rozbočky PowerCube způsobí ve vašem interiéru revoluci. Klasický tvar kostky má nápaditě zaoblené hrany a moderní vzhled doplňuje barevnou kombinací výplně zásuvek. Kostku můžete buď připojit přímo do sítě do zásuvky nebo využít prodlužovací kabel a rozbočku si přiblížit k potřebnému místu. K dispozici máte zásuvku z každé strany a to jak pro běžná zařízení, tak USB porty.

Kombinace a variace

Rozbočky můžete nakombinovat v řadě možností. Vybírat můžete základní sestavu 5 zásuvek (250V~, 16A, 3680W) nebo variantu 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V). USB porty jsou umístěné na jedné stěně v těsné blízkosti. Kostka tak ideálně využívá dobíjení i dvou telefonů současně s minimálním omezením využití dalších zásuvek. Pro dobíjení chytrých telefonů nemusíte blokovat kapacitu rozbočky. Další možností je volba rozbočky pro instalaci přímo do zásuvky nebo s prodlužovacím kabelem. A to nejlepší na konec, jednotlivé kostky jsou spolu kompatibilní. Můžete je skládat do sebe a vytvářet skutečně bohatý základ pro propojení všech vybavení vaší kanceláře.

Bezpečné

Ani při mnohonásobném zapojení spotřebičů se nemusíte obávat o funkci a bezpečnost rozboček. Zařízení obsahuje tzv. montážní dok. PowerCube speciální lepící páskou můžete umístit a pevně zachytit na stole, na podlaze, na zdi. Při potřebné změně pásku jednoduše odstraníte a kostku přemístíte. Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány dle přísných kritérií. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního a odolného ABS plastu.

 

Běžné prodlužovací kabely působí nevzhledně. Bílé dlouhé pásy na stole vypadají nepatřičně, navíc se časem zanesou prachem. Oproti tomu originálně řešené rozbočky váš pracovní stůl oživí. Za vedení elektřiny se už nebudete stydět, naopak. Využijte cenově příznivé nabídky a objednejte si PowerCube. Praktickým doplňkem zvýšíte komfort i bezpečnost při používání všech elektrických zařízení.