Venkovní svítidla

 

Venkovní svítidla

Při zařizování okolí domu myslete i na dostatečné vybavení svítidly. Zejména v zimním období vám doplňkové osvětlení nabídne bezpečný doprovod až k prahu bytu, zajistí snadnou orientaci při parkování nebo manipulaci s nákupem. V letní sezoně venkovní osvětlení vytvoří příjemnou atmosféru a dopřeje vám využít zahradu pro posezení a relaxaci.

Osvětlení s minimálními náklady

Velmi oblíbeným zdrojem jsou venkovní svítidla vybavená solárním panelem. Světla můžete podle typu konstrukce zavěsit do pergoly, zapíchnout podél chodníku nebo ukotvit ke stěně domu. I při mírném denním svitu se zdroj dokáže dostatečně dobít a akumulační článek vystačí na několik hodin svícení.

Druhou možností jsou zdroje napojené do elektrické sítě. Pracují s úsporným odběrem energie, nabízí vyšší jas. Tento druh osvětlení vydává rozptylové světlo, podle zvoleného typu a nabízí i komfortní přímé osvětlení. Pro efektivní provoz můžete zdroje doplnit časovými spínači. Nemusíte se tak obávat zbytečnému svícení. Senzor v danou dobu vypne osvětlení automaticky.

Odolnost vůči změnám počasí

Kryty venkovních svítidel jsou vyráběny s ohledem na vysokou odolnost vůči měnícím se teplotám, dešti i vlhkosti. Venkovní svítidla nemusíte přes zimu demontovat a uskladnit. Jsou odolná i vůči možnému mechanickému poškození prachem, ale i nešetrným pohybem třeba domácích zvířat.

Příjemná atmosféra

Venkovní osvětlení můžete využít pro krátkodobé osvětlení vchodu, příjezdové cesty, ale i jako osvětlení venkovního sezení. Záleží jen na vaší představě. Vybírat můžete zdroje s jemným nenápadným osvětlením, které dokreslí atmosféru zahrady. Nepůsobí rušivě a jen jemně naznačí bezpečný průchod k domu. Volit ale můžete i účelová svítidla s jasným zdrojem. Ve venkovní pergole můžete v létě dlouho do noci odpočívat, pozvat přátele k milému setkání, nebo si v klidu číst.

Bezpečné prostředí

Vchodové dveře, garáž nebo příjezdovou cestu vždy doporučujeme osvětlit přímým jasným světlem. Zajistěte vaší rodině bezpečný a příjemný příchod domů. Zdroj světla vám pomůže pohodlně zaparkovat, odemknout i přenést nákup. Dostatečné osvětlení oceníte zejména během zimních dlouhých nocí.

LED technologie nabízí ideální řešení pro přímé i náladové osvětlení venkovních prostor. Svítidla vynikají dlouhou životností, pro jejich provoz je třeba minimální odběr energie. Zdroje můžete navíc kombinovat s časovými spínači. Spolehněte se na ověřené kvalitní zdroje.