LED svítidla do kanceláře – LED panely

LED svítidla do kanceláře – LED panely

Osvětlení může proměnit chladnou a neosobní kancelář ve velmi příjemný prostor. Navíc vám může pomoc zvednout míru soustředění, snížit pocit únavy a pomoct i od podrážděných bolavých očí. Správně vybrané osvětlení také zásadně ovlivní spotřebu energie a provozní výdaje. Jaké zdroje jsou ty pravé?

Ušetřete náklady, ale i své oči

LED zdroje jsou dlouhodobě podporovanou variantou. Nová technologie maximálně využívá svůj potenciál. S naprosto zlomkovým odběrem energie dokáže LED svítidlo vydávat jasné intenzivní světlo. Světlo přitom nekolísá, má stejnou intenzitu po celou dobu svého životního cyklu, nastupuje okamžitě po sepnutí. Druhou úsporou je pak násobně vyšší životnost. LED svítidla jsou odolná vůči prachu, vlhkosti, i mechanickým otřesům.

Pozitivní je také široká škála odstínů, která může LED zdroj nabídnout. Klíčem úspěchu je barva světla, která se velmi blíží přirozenému dennímu svitu. Zde se pak LED světla pohybují od odstínu teplé bílé až po studenou bílou, která je pro kancelář naprosto ideální. I při dlouhodobém svícení se vyhnete pocitu únavy, bolavých nebo podrážděných očí.

Elegantní, moderní a praktické panely

Do kanceláří už dávno nepatří zářivky. Vybírat můžete zdroj, který bude působit moderně a nadčasově, a navíc mnohem lépe vyhoví nárokům na kvalitní osvětlení. LED panelová svítidla působí dokonale neutrálně. V hladké velké bílé ploše neruší a neomezují výběr dalších barev nebo celkového stylu interiéru. Geometrický tvar čtverce nebo obdélníku efektně splyne s podkladem stropu nebo stěny. Při svícení dokáže rozvinout rozptylové světlo v perfektní jasnosti. Osvětlí i detaily, nezkresluje barvy, vytvoří dokonalou iluzi přirozeného světla.

Rám zpravidla tvoří bíle lakovaná ocel, konstrukce tak dovoluje pevné přisazení ke stropu, může být použito i jako přisazené svítidlo na stěně. Není nutné zajistit montážní rámy. Zajímavá varianta usazuje LED panely do kazetových stropů. Možné je i rám zavěsit na tenká lanka a přiblížit je třeba nad pracovní plochu stolu.

Variabilní osvětlení promění vaši kancelář

Díky vysoké variabilitě můžete LED panely přizpůsobit dokonale tvaru i velikosti kanceláře. Můžete se rozhodnout pro klasické schéma stropního centrálního svítidla. Ve velkém prostoru můžete více zdrojů rozdělit a nechat je zářit přímo nad pracovními plochami. Vysoká intenzita světla vás však neomezí, můžete světla uspořádat do pruhů, opticky jimi rozčlenit prostor, zvětšit jej a projasnit.

Zkuste si projít aktuální nabídku a představte si, jak by se vaše kancelář okamžitě proměnila. LED panely jsou efektní, úsporné a nadčasově elegantní.