Stropní LED svítidla

Stropní LED svítidla

Každá místnost klade jiné nároky na osvětlení, výběr se musí podřídit nejen velikosti interiéru a stavebním dispozicím, ale také účelu využívání prostoru nebo jeho typu. Ideálním základem osvětlení je však stropní LED svítidlo. Vytvoří platformu s dostatečný rozptylem světla a dovolí navázat dalšími zdroji k dokonalému pokrytí celé plochy.

Ideální odstín světla

Svítidla se podílí na náladě, mohou podpořit soustředění nebo naopak vyvolat uvolněnou atmosféru. Barvou světla můžete předejít předčasnému vzniku únavy, bolesti očí i hlavy. Vždy záleží na účelu, ke kterému má zdroj posloužit.

Optimální volbou je LED technologie, která kromě dostatečné intenzity světla nabízí i možnost výběru v různém barevném odstínu. Bílé světlo dokonale napodobuje přirozené denní světlo, navíc se v jednotlivých zdrojích prakticky rozděluje ve spektru od studené bílé, která je vhodná pro pracovní místo, kuchyni nebo koupelnu až po teplou bílou, která naopak navozuje uvolnění a klid. Takové světlo je vhodné pro chodby nebo ložnice.

Stropní svítidlo vytvoří základ, kterému pak jednoduše přizpůsobíte další zdroje, tedy například lampu na pracovním stole, stojací dekorativní lampy, náladové osvětlení v moderním designu.

Ušetřete rozpočet výběrem vhodného typu svítidel

Další a nemalou výhodou LED zdrojů je velice úsporný provoz. LED svítidla odebírají minimální množství  energie, navíc vykazují mnohonásobně delší životnost. Ušetříte vlastně dvakrát, úsporným provozem a méně častou výměnou slábnoucích nebo poškozených zdrojů. LED svítidla jsou odolnější také vůči mechanickým otřesům, vlhkosti nebo prachu.

LED zdroje můžete bez obav osadit v jakékoli místnosti, od pracovny až po vysoce namáhanou koupelnu nebo kuchyni.

Vyberte si přesně na míru představ i typu interiéru

Moderní výrobci svítidel plně podřizují produktové řady vysokým nárokům. Představují stropní LED svítidla v širokém spektru, kdy můžete bez problémů vybírat nejen podle intenzity světla, jeho barevného odstínu, ale také z různého designu.

V nabídce jsou zastoupeny jednoduché modely, které stylově neruší a vytvoří jednotný základ k vybavení. Svítidla však mohou přejímat i originální stylizace, zdobená stínidla nebo různé tvary. Nebojte se vybírat a projděte si aktuální nabídku. Specializovaný e-shop vás bude jistě inspirovat k zajímavým změnám. Prodejce vám může pomoci s výběrem podle technických parametrů.