Žárovky na dálkové ovládání

Žárovky na dálkové ovládání

Chcete obývacímu pokoji vtisknout jedinečnou atmosféru? Máte rádi proměny, ale nechce se vám řešit složité technické úpravy osvětlení? Zkuste speciální žárovky! V jediném zdroji nabídnou pestrou paletu barev a všemožnou sytost odstínů. Dálkovým ovládáním můžete obléknou interiér do hřejivých tónů nebo naopak zaujmout atraktivními výraznými kontrasty. Vše, co je pro barevné experimenty nutné, je výměna jediné žárovky.

Zdánlivě obyčejná žárovka

LED žárovky plně využívají výhody moderních technologií. Zdroj se dokáže plně přizpůsobit vašim náladám. Může proměňovat intenzitu světla od výrazného kužele, který osvětlí dobře i detaily a posvítí vám na čtení nebo na práci, ale dokáže zjemnit a zmírnit a navodit útulnou atmosféru pro relaxaci.

Stejné možnosti nabízí i pro odstín světla, a to nejen v rámci rozptylu mezi hřejivou bílou a studenou technickou. Speciální žárovky rozehrají odstínů mnohonásobně víc a nemusíte zůstávat u jediného stálého nastavení. Můžete si vybrat prolínání barev nebo upravit odstín, který je pro danou chvíli nejvhodnější. Romantika ve dvou, lahev vína a tlumené světlo v odstínech červánků, modrý klidný jas, který připomene mořské hlubiny, nebo zlatavé odstíny? Barvou světel můžete doslova čarovat.

Vše dokážete řídit nenápadným dálkovým ovladačem. Stačí stisknout tlačítko, žárovka ihned zareaguje a přizpůsobí se.

Výhody LED zdrojů využijte na plno!

Atraktivní proměnlivost však není zdaleka jedinou výhodou LED zdrojů. Žárovka v běžné patici dovoluje snadnou a jednoduchou výměnu. S novými nápady nemusíte utrácet za kompletně nové vybavení domácího osvětlení.

Navíc velmi úsporný provoz a mnohonásobně delší životnost LED žárovek ušetří další finance. Nemusíte se bát, že po pár světelných pokusech žárovka vypoví své služby nebo spotřebuje kvanta energie. Můžete si svítit, jak se vám zachce a kdy se vám zachce.

LED zdroje jsou odolnější vůči vlhkosti i prachu. Jejich instalaci nelimitují ani náročné prostory, jakými mnohdy jsou koupelny nebo kuchyně. Žárovkami můžete vybavit obývací pokoj, ale i ložnici nebo dětský pokojíček. Usínání v lehkém přítmí zbarveném do teplých odstínů vám dodá klid a navodí vnitřní harmonii. V obývacím pokoji můžete regulovat intenzitu světla podle nálady. Můžete se blýsknout před návštěvou originálním řešením osvětlení, upozornit na zajímavé dispozice, vybavení nebo dekoraci.

Naučte se pracovat se světlem a využijte jeho potenciál. Bavte se různými možnostmi, hledejte a zkoušejte. Budete překvapeni, jak jediná žárovka dokáže proměnit zdánlivě obyčejný prostor.

Podívejte se, jak můžete obléknout interiér.